Roční skupinový koučinkový program pro všechny ženy, které chtějí rozvíjet svůj
Nech rozzářit svoji přirozenou ženskost ve vztahu plném lásky, vášně a vzájemného porozumění.

Drahá ženo

Cítíš se sebejistá, úspěšná a víš, že si můžeš dopřát to, po čem tvoje srdce touží. Vše máš poskládané – rodinu, přátele, koníčky i práci, která ti přináší naplnění a radost – až na jedno…

Tvůj partnerský vztah je jako navigace bez signálu, neustále se snažíš najít cestu, ale vždy skončíš v slepé uličce.

A tak přesvědčuješ sama sebe, že ideální vztah neexistuje a mohla jsi dopadnout ještě mnohem hůře. Nemůžeš mít přece všechno, vždyť ti to perfektně klape v jiných oblastech života.

Přesto však nedokážeš utišit svůj vnitřní hlas, který ti neustále šeptá:

Stále v tobě hoří jiskřička naděje

A tak jsi zkoušela množství skvělých rad od kamarádek i několik ověřených technik z kurzů a programů, které ti slibovali zlepšení vztahu.

Přesto jsi zatím nenašla dokonalý návod na obsluhu či příručku jak na partnera tvých snů.

Pracuješ na tom, abys byla ze dne na den lepší, krásnější, hodnotnější, prostě ta správná partnerka, která si zaslouží jeho pozornost.

Přesto se vždy ocitneš v momentě, kdy chceš se vším skoncovat, protože máš dojem, že nic nefunguje. Jednoduše nezáleží na tom, co děláš, stále to není dost.

Povím ti teď jedno malé tajemství.

Muži mají hluboko v sobě zabudovaný instinkt, který jim přesně řekne, zda si věříš, nebo ne.

Přestaň se donekonečna podceňovat, myslet si, že nejsi dost dobrá, a pátrat ve své minulosti, co jsi udělala špatně.

Objev v sobě skutečnou sílu svého ženství a staň se neodolatelně přitažlivou. I ty můžeš žít svůj vysněný

VZTAH S LEHKOSTÍ

takový, v němž:

Během jednoho roku, který spolu strávíme, krok za krokem:

Možná si teď myslíš:

Zní to opravdu skvěle, Kristíno, ale opravdu to dokážu? Podaří se mi žít svůj vztah s lehkostí?

Už jsem toho v minulosti vyzkoušela hodně, rozvíjím se, absolvovala jsem několik kurzů zaměřených na vztahy, ale všechno je stále na mně.

Nevím, jak přimět svého partnera, aby také na sobě pracoval, nebo jak najít toho pravého, který by byl na stejné úrovni jako já a společně bychom pokročili.

Ano, tomu rozumím a budu k tobě upřímná.

Ano, máš pravdu. Je to na tobě. Ty máš svůj život a vztahy ve vlastních rukou.

To, co vyzařuješ, to si také přitahuješ do života. Tvá vnitřní změna se odráží ve změně vnějšku.

Neměj očekávání, že se tvůj vztah a život změní, pokud neodhalíš ty pravé vnitřní příčiny své nespokojenosti.

Pokud budeš k vizualizacím a úkolům, které každý týden v programu dostaneš, přistupovat zodpovědně, již během prvních tří měsíců zažiješ zřetelné zlepšení své situace ve vztazích.

Jestli se tak nestane, vrátím ti částku, kterou jsi do programu investovala, a zbytek roku můžeš dokončit zdarma.

Během celého roku, na své výzvy a otázky nebudeš sama. Budeme ti oporou já a další úžasné mentorky, coachky a průvodci, které jsem do programu přizvala.

Pokud mě náhodou ještě nepoznáš:

Ahoj, jsem Kristina
Arvanitaki Baudyšová

Terapeutka, která provází ženy trápící se v partnerských vztazích. Ukazuji jim cestu, jak rozvíjet své ženské kvality, aby se staly pro muže neodolatelně přitažlivými a cítily se milované.

Během svého života jsem ve svých partnerských vztazích stále narážela na ty stejné problematické vzorce.

Uvědomila jsem si, že za vlastní neklid nemohu do nekonečna obviňovat svého muže. Je to jen na mně, zda se rozhodnu být šťastná a spokojená za jakýchkoliv okolností.

Začala jsem na sobě pracovat. Uzdravila jsem své vztahy s rodiči a postupně rozvíjela svou ženskost a sebelásku.

Dnes jsem důkazem toho, že vztahy jako z pohádky jsou možné i v realitě.

Žiji v perfektním manželství, o kterém jsem ani nesnila, s úžasným mužem, a náš vztah je plný lásky, porozumění a nádherných společných okamžiků.

Během mé cesty ke šťastnému vztahu jsem absolvovala 3 stupně Silvovy metody, Mindfulness u Deepaka Chopry, 3 stupně Partnerské duše u Santoshi a Nitena Dhyan, NLP, výcvik rodinných konstelací, hlubinnou abreaktivní psychoterapii a mnoho dalších vzdělávacích seminářů a kurzů.

Své bohaté životní poznatky a zkušenosti už roky využívám v terapiích a provázení žen k nalezení své ženskosti a ke šťastným a naplněným vztahům.

Toto o mně říkají ženy, které prošly mými programy a terapiemi.

Reference klientek

5/5

Díky   práci   s   Kristinou se   mi   kompletně   změnil   život.  V   podstatě   se   mi   mění   život   pod   rukama   každým   dnem.   Zlepšily   se   mi   vztahy   s   blízkými   i   na   pracovišti.   Potkala   jsem   skvělého   partnera,   narodilo   se   nám   krásné   zdravé   miminko.   Miminko   se   narodilo   doma   při   překrásném   přirozeném   porodu   na   který   budu   s   láskou   celý   život   vzpomínat.   V   životě   se   mi   nesnilo   že   by   mi   strachy   dovolily   rodit   doma:)   Přestěhovali   jsme   se   z   bytu   z   centra   do   krásného   domečku   v   přírodě.   Jsem   přesvědčená,   že   kdybych   nepracovala   s   Kristinou,   tak   by   se   tyto   věci   nepovedly   i   když   jsem   se   o   ně   již   dlouhou   dobu   snažila.   Přála   bych   každému   aby   potkal   terapeuta   nebo   kouče   který   pomůže   změnit   život   tak,   jak   pomohla   Kristínka   mě.

Iva Toužimská

5/5

Dělala jsem všechno, co jste mi doporučila a usmívám se jako sluníčko. Můj život je opět krásný.

Alena Mledková

5/5

Už po krátké spolupráci s Kristinou v sobě nesu hezké uvolnění bez tlaku a super je, že se k tomu vím jak vrátit. Nebojím se, že o to přijdu. Je to moje, je to probuzené a vím, kde hledat. Děkuji za ten pocit harmonie a klidu.

Jitka Ungerová

5/5

Přístupy, se kterými Kristina pracuje vypadají velmi jednoduše,  je to lehoučký, ale potom ve svém životě vidím, že to funguje a změny se dějí a cítím se čím dál líp.

Markéta Karlovská

5/5

Práce s Kristinou opravdu přináší výsledky. Kde jsem teď a kde jsem byla, to je veliký rozdíl. Je až neuvěřitelný s jakou lehkostí umí Kristina pomoci a vyvést člověka z bludného kruhu. Až mě to fascinuje, protože jsem v životě prošla rukama mnoha terapeutů.

Alice Osátková

5/5

Práce s Kristinou je opravdu hluboké napojení, které cítím a dává mi smysl pro můj “lepší” život s větší lehkostí . Dává mi to pocit otevřenosti, lehkosti, pozitivního myšlení i uzdravení prázdného místa. I tady platí, že malé věci, jsou nakonec ty největší, nejlepší. Je to ale o nás samotných, o naší práci samy na sobě… a já, protože chci být na sebe hodná, jsem si dovolila pomoc sama sobě právě skrze Kristinu. Děkuji❤️ Vaše energie je opravdu dle mého gusta.

Kristyna Kvasničková

5/5

Opět začínám zažívat pocit klidu. Spousta věcí se začala skládat sama od sebe aniž bych na to tlačila jako dřív. Po pravdě řečeno se divím, že je tak rychlý posud a cítím se mnohem lépe.I když přichází stresové situace, tak se mi je daří zvládat v klidu. Není tam chaos, který dřív převládal v mém životě, je tam organizovanost. Nad tématy, ve kterých jsem se roky točila začínám mít určitý nadhled a pocit lehkosti. Děkuji.

Olga Palečková

Podobnou proměnu můžeš zažít i ty, pokud se pro to rozhodneš.

Kromě mě se s tebou podělí o neocenitelné životní zkušenosti a odborné znalosti také:

Ivana Vlašič

Klinická specialistka v léčebné terapii se specializací na podporu žen v jejich cestě k objevování a vyjadřování vlastní ženské sexuality. Ukazuje, jak projevovat svou ženskost a krásu skrze přirozenou svobodu, uvolněnost a autenticitu.

V programu tě bude podporovat v rozvíjení citu, vnímavosti a vnitřní ženskosti skrze tělesný pohyb a tanec.

Kristina Chabrečková

Vztahová mentorka s více než 20 lety praxe, věnující se porozumění vztahové dynamice. Učí především muže, jak zlepšit svůj vztah, porozumět své partnerce a vytvořit funkční partnerství.

Během nadcházejícího roku s pozdílí odpovědi na otázky ze světa mužské psychologie a pomůže ti porozumět mužskému způsobu myšlení a chování.

Dita Pecháčková

Bývalá šéfredaktorka časopisu Apetit, spisovatelka a moderátorka kuchařského pořadu “Deník Dity P.” v České televizi. Je autorkou mnoha unikátních kuchařek a tradičního českého porcelánu.

S Ditou zjistíš, že neexistuje nic, co by nešlo zrealizovat s nadhledem a pohodou i v případě, že život nejde podle tvých představ.

Růžena Nekudová Janská

Certifikovaná učitelka buddhistické meditace a autorka knihy “Vězení jako dar” a metody “Zrcadlo času”. Pomáhá lidem naplňovat sny pomocí své meditační aplikace “Probuď své já”.

Žena s velmi silným příběhem, který tě může v mnohém inspirovat, ti svými meditacemi pomůže dosáhnout vnitřního klidu, hojnosti ve vztahu i životě.

Kristýna Paulus

Lektorka jógy. Společně s manželem sdílí tuto védskou vědu v Česku, ale úspěšně i ve světě. Kristýna vystudovala také ajurvédu a studuje i Jyotish (védskou astrologii).

Nemalou část své práce věnuje ženské problematice – řešení problémů s otěhotněním, józe v těhotenství a období perimenopauzy a menopauzy. Její přístup k józe je integrální a ke zdraví holistický.

Magdalena Silonová

Stylistika a vizážistka. Vede ženy k harmonii mezi jejich vzhledem a osobností. Pomáhá jim najít ideální líčení, barvy a styl oblečení.

Pracuje jako terapeut. Podporuje sebedůvěru. Rozhodující v její práci je osobní pocit ženy. Spolu rozoberem jak udržet vztah plný jiskry a přitažlivosti i po letech, ale také jak si užívat všechny etapy a zrání svého ženství.

Michal Kopecký

Obchodní mentor a vztahový kouč s více než 10 lety praxe. Autor několika bestsellerů o randění a vztazích, který pomohl tisícům mužů a žen získat svého vysněného partnera, se kterým jsou dnes šťastní ve vztahu.

V rozhovoru s Michalem získáš cenné poznatky o randění z pohledu muže a také rady, jak na online seznamky, aby sis nevybrala podvodníka a našla toho pravého.

Jak bude probíhat roční online program a co vše v něm získáš:

Po přihlášení do programu dostaneš na 12 měsíců přístup do online členské sekce a uzavřené Facebookové skupiny.

V členské sekci najdeš všechny záznamy, úkoly a studijní materiály. V rámci skupiny budeme vzájemně komunikovat a lépe se poznávat.

Během roku projdeš 12 samostatnými moduly.

Délka jednotlivých modulů se liší v závislosti na tématu, kterému se budeme věnovat, a vzájemné dohodě. Půjdeme v souladu s flow. Kratší moduly projdeme za dva týdny, těm delším se budeme věnovat i více než měsíc.

Každý týden zažiješ jednu teoretickou a jednu praktickou část.

Podíváš se na vysílání a získáš audio záznam s úlohou na vizualizaci a dosažení vnitřní rovnováhy a klidu. Pokud nestihneš některá z vysílání, nevadí. Záznamy budou k dispozici a můžeš si vybrat své vlastní tempo, kterým budeš programem procházet.

Každou sobotu dopoledne proběhne speciální Víkendové naladění.

Během naladění se hlouběji propojíš sama se sebou, načerpáš pohodu, uvolníš napětí a uklidníš svou mysl.

Každý měsíc tě čeká navíc speciální webinář a rozhovor s odborníkem.

Získáš přístup k záznamům z mých tematických webinářú, kde půjdem hlouběji do daného témata a také k rozhovorům s odborníky na různá ženská témata, které ti pomůžou mít vztah s lehkostí.

A to nejúžasnější je, že se 2x do roka setkáme naživo na společném setkání!

Propojíme se a poznáme se i osobně. Budeme se moci obejmout, podívat se jedna druhé do očí a vzájemně se na sebe naladit.

Termíny, místo i témata živých setkání vytvoříme společně v ročním programu.

V jednotlivých modulech se zaměříme na následující témata:

Modul 1

Síla tvého ženství

Ukážu ti malé triky, které mohou zvýšit tvoji ženskost, přirozenou přitažlivost a probudit zájem muže, který tě doposud míjel bez povšimnutí.

Uděláš první praktické kroky k dosažení pocitu lehkosti v každodenním životě. Přestaneš se honit, tvrdě makat a trávit většinu dne v mužské energii.

Modul 1

Modul 2

Zboř své vnitřní překážky

Přejdeme hlouběji do vztahové roviny a podíváme se na tvá omezující přesvědčení o mužích.

Seznámíš se s technikami, díky nimž přestaneš myslet, že všichni muži jsou stejní, chtějí tě jen na to jedno a nakonec ti zůstanou jen oči pro pláč.

Modul 2

Modul 3

Proč od tebe utíká

Podíváme se na nejčastější chyby, které ženy dělají ve vztazích s muži a většinou si jich ani neuvědomují.

Zjistíš, jak se chovat k mužům a co raději vůbec nedělat, ať už jste ve vztahu roky nebo se teprve poznáváte.

Modul 3

Modul 4

Sféra tvé mysli

Naučíš se méně přemýšlet a více se uvolnit, abys mohla plynout ve své ženské energii přirozeně, bez obav, s pocitem, že si to můžeš dovolit.

Probudíš pružnost a lehkost svého těla a necháš odejít tíživé myšlenky, co bylo a co bude. Přestaneš na sebe vytvářet zbytečný tlak a napětí.

Modul 4

Modul 5

Vnitřní žena

Objevíš ženu, jakou ve skutečnosti jsi. Silnou ve své něžnosti, něžnou ve své vnitřní síle.

Přestaneš bojovat sama se sebou a uvolníš se do své ženské přirozenosti, kterou sis pod tlakem doby a výchovy naučila potlačovat.

Modul 5

Modul 6

Partner jako tvé zrcadlo

Pochopíš, jaké nedostatky i výhody se ti dosud odrážely skrze tvé vztahy, a jaká uvědomění z nich můžeš získat pro budoucnost.

Uvědomíš si, co se ve skutečnosti skrývá za tím, když ti partner nedává dost lásky, pozornosti a důvěry.

Modul 6

Modul 7

Neodolatelně přitažlivá

Staneš se pro něj tou nejkrásnější a nejúžasnější ženou. Začne ti věnovat pozornost jako v dobách, kdy jste se poznávali, i když už jste spolu roky.

Pokud partnera nemáš, začneš vyzařovat ty správné signály, aby si přitáhla muže, po jakém jsi vždy toužila.

Modul 7

Modul 8

Komunikace ve vztahu

Naučíš se, jak mu říct, co chceš, aby tě poslouchal a opravdu pochopil, co se mu snažíš vysvětlit.

Seznámíš se s tajným kódem mužské komunikace, díky kterému se spolu dokážete bavit hodiny, aniž by začal hledět do stropu a zívat již po třetí větě.

Modul 8

Modul 9

Tvoje vnitřní dítě

Zjistíš, co dělat, když se v tobě začne ozývat to malé děvčátko, které si žádá pozornost a lásku.

Seznámíme se s účinnými technikami, s nimiž dopřeješ vnitřnímu dítěti to, co mu chybí, a nebudeš více vnášet do svého vztahu zranění z minulosti.

Modul 9

Modul 10

Ty a tvoje matka

Přijmeš, odpustíš a pochopíš, že tvoje máma dělala to nejlepší, co dokázala, i když nebyla přítomná.

Skrze vyléčený vztah s mámou se propojíš s ženskostí, sebeláskou, která bude mužům imponovat a nenechá je v tvé přítomnosti chladnými.

Modul 10

Modul 11

Ty a tvůj otec

Pochopíš, proč si ženy podvědomě hledají partnery podle vzoru svých otců a co to přináší do vztahu a života. Skrze tátu se spojíš s pocitem sebejistoty a pocitem bezpečí.

Přirozeně si vybereš partnera, který je zralý pro vzájemné soužití, a už nevstoupíš více do destruktivních a bolestivých vztahů.

Modul 11

Modul 12

Rodové programy

Z generace na generaci si předáváme na podvědomé úrovni vzorce chování a myšlení, které se negativně odráží nejen ve vztazích s muži, ale i v pocitu těžkosti, který se projevuje vzorcem “tažného koně”.

Najdeš cestu, jak vyjít ze začarovaného kruhu opakujících se situací, odpustit a žít vztah s lehkostí.

Modul 12

12 skvělých modulů!

12 tematických webinářů s odpověďmi na otázky!

12 exkluzivních rozhovorů a diskusí s odborníky!

To vše a ještě pár dalších překvapení, které odhalím až účastnicím programu, budeš moci zažít během ročního programu

Vyber si verzi programu, která ti nejvíce vyhovuje

Začni být uvolněná, spokojená sama se sebou, ve svém životě i partnerském vztahu. Dovol si být autentickou ženou, která žije svůj vysněný vztah s lehkostí.

PREMIUM

V ceně získáš:

Už dnes se můžeš přihlásit za cenu
29.900 Kč

Možnost úhrady na splátky:
3x 11.500 Kč

BASIC

V ceně získáš:

Už dnes se můžeš přihlásit za cenu
11.900 Kč

Možnost úhrady na splátky:
3x 4.250 Kč

POZOR! Tenhle program není vhodný pro ženy, které mají deprese či jiné vážné psychické problémy. Program není náhrada za odbornou péči a vyšetření u psychologa či psychiatra. Je to vzdělávací a sebe-rozvojový program.

© 2024 KristinaBaudysova.cz